screeny-zatemnovaci-rolety | kvalitnizastineni.cz

Screenové zatemňující rolety

Existuje několik způsobů, jak místnosti zcela zatemnit. Předokenní exteriérové stínění - screenové clony - vám může tento požadavek velmi snadno a elegantně zajistit.
  • Úspora energie
  • Ochrana proti větru, hmyzu, dešti a prachu
  • Regulace světla za stálého kontaktu s okolím
  • Screeny v pergolách
  • Záruka 5 let
Výhody

Slouží jako síť proti hmyzu

V uzavřené poloze zipscreen zajistí dokonalou ochranu proti hmyzu.

Úplné zatemnění

Zipscreen dokáže v kombinaci s nepropustnou látkou zajistit úplné zatemnění místnosti.

Vysoká odolnost vůči větru

Díky použití kvalitních komponentů a materiálů při výrobě je dosaženo odolnosti vůči větru
až 80 km/h.

Zatemňovací rolety na míru

Exteriérové zatemňovací rolety se umisťují na rám okna nebo do zapraveného ostění. U první varianty je box viditelný a tkanina se do něj navíjí pomocí vodících lišt. Druhou možností umístění rolety na okno je využití zamítacího boxu. Box je odizolovaný ve zdi nad okenním otvorem a po dokončení fasády dokonale splyne s budovou.

Blackoutové venkovní rolety

Pro dosažení úplného zatemnění místnosti je nutné použít screenovou roletu typu Zipscreen, zcela zatemňující roletu s látkou, která je po bocích pevně uzamčená v hliníkových vodících lištách. Je tak zamezeno průniku světla po stranách. Tento typ je známý především jako venkovní blackout rolety.

Dále je u této rolety proti slunci nezbytné použití zatemňující (neboli blackout) screenové tkaniny. Můžeme zvolit mezi dvěma typy tkanin. Serge, která se skládá ze skelných vláken potažených PVC vrstvou nebo Soltis 93 vyrábějící se z polyesterových vláken s ochrannou vrstvou PVC. Obě tkaniny jsou z rubové strany opatřeny dvěma vrstvami speciálního PVC nátěru, což z průsvitné tkaniny vytvoří tkaninu zatemňující.

Zatemňovací rolety blackout jsou určeny především pro administrativní budovy, školy, laboratoře, ale i pro rodinné domky. Zajistí vám dokonalé zatemnění interiéru.

Ovládání venkovních rolet

Zatemňující rolety na okna lze ovládat manuálně pomocí kliky a nebo motoricky, což je nejsnadnější a nejpohodlnější způsob.

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

https://www.facebook.com/www.kvalitnizastineni.cz/

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.