Rolovací mříže privátní | kvalitnizastineni.cz

Rolovací mříže privátní

Rolovací mříže dnes již nepředstavují pouze účinnou ochranu a spolehlivý bezpečnostní prvek, který chrání před vloupáním, ale jsou také estetickým řešením chráněného prostoru.

Bezpečnostní rolovací mříže dodávají objektu jedinečný lehký výraz a tím pádem mají i velmi široké uplatnění. Lze je použít pro privátní i pro průmyslový sektor. V soukromé sféře jsou vidět především mříže na oknech nebo mříže na balkonech. U malých obchodů se denně setkáváte s rolovacími mřížemi na dveře, v nákupních centrech, bankách, poštách a podzemních garáží, kde je s nimi zajištěn vstup nebo vjezd.

  • Prosvětlení a provzdušnění
  • Široká nabídka mřížovin
  • Bez stavebních úprav
Kontaktujte nás
Výhody

Prosvětlení a provzdušnění

V nákupních centrech nebo v podzemních garážích je požadována spolehlivá ochrana prostoru před vloupáním se zachováním maximálního provzdušnění a prosvětlení prostoru. Bezpečnostní rolovací mříže se k tomuto účelu skvěle hodí.

Široká nabídka mřížovin

Nabídka mřížovin pro výrobu rolovacích mříži je široká. Vyrobeny jsou z kvalitní pozinkované oceli nebo hliníku, čímž je zajištěna i dlouhá životnost rolovacích mříží. Jednotlivé produkty vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka včetně barevného provedení.

Bez stavebních úprav

Pokud uvažujete o pořízení dveřních nebo okenních mříží, nemusíte se obávat složité instalace. Montáž rolovací mříže lze provést s minimálními stavebními úpravami.

Rolovací mříže pro větší bezpečnost

Obecně by se dalo říci, že mříží chci někomu zabránit projít daným prostorem a zároveň mu umožnit se dívat na druhou stranu. Z tohoto nám již vznikají základní požadavky na odolnost mřížoviny, vlastní vzhled a jak moc chceme na druhou stranu vidět. Jsou však i další důležité vlastnosti, které musí člověk brát při výběru v potaz. Nejdůležitějšími je bezpečnost, životnost, náklady na servis a komfort ovládání. Podle toho jak si poskládáte svoje priority, Vám můžeme nabídnout roletové mříže přesně podle Vašich požadavků.

Vlastní mřížoviny se typově dělí do několika skupin. První je klasická skládaná mřížovina. Kde jsou ocelové či nerezové trubky vytvarovány a pospojovány sponami. Tyto roletové mříže jsou oblíbené a vhodné zejména pro nákupní centra. Slouží k zabezpečení a reprezentativnímu uzavření prodejny. Této konstrukce využívají i bezpečnostní mříže. Jejich výhodou je velká průhlednost či vzdušnost chcete-li a u ocelových materiálů i zajímavá pořizovací cena mříží.

Druhou skupinou jsou mřížoviny skládané z lamel. Do lamel jsou buď vysekána okénka, nebo jsou lamely děrované (perforované). Nejčastěji se zde používá hliníkový materiál avšak ani ocel či nerez není výjimkou. Ze vstupních materiálů se nám odvíjejí i užitné vlastnosti, například životnost mříží.  
Lamelové systémy mají obecně nízké náklady na servis, a jestliže tuto vlastnost spojíme s perforovanou mříží, která je ideální řešením z hlediska bezpečnosti, máme na stole mříže pro průmyslové provozy či hromadné garáže. Hliníkové okénkové mříže jsou zase skvělým řešením pro zabezpečení malých obchodů a nejen proto, že je můžeme lakovat.

Ovládání rolovací bezpečnostní mříže

V dnešní době jsou mříže již standardně na elektrické ovládání.  Klíčové spínače, čtečky otisků prstů, dálkové ovládání… to vše je dnes běžnou praxí. Je také kladen velký důraz na bezpečnost osob, které jsou v blízkosti pohybující se mříže. Vše je směrováno k maximální spokojenosti obsluhy a bezpečnému provozu.

Rolovací mříž lamelová

Výplň bezpečnostní mříže je složená z do sebe nasunutých lamel určených pro výrobu mříží. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Nabídka typů lamel je široká. Lamely mají proseknutá okénka, jejichž velikost a vzdálenost souvisí s konkrétním typem mříží. Rolovací lamelové mříže se vyrábí z kvalitního hliníkového materiálu a mohou být povrchově upraveny lakováním dle vzorníku RAL.


Rolovací mříž skládaná - Tvar obdélníku

Výplň bezpečnostní mříže je složená z do sebe poskládaných prvků, jako jsou osnovy, vymezovací trubičky a spojky. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Skládané mříže se vyrábí v kombinaci kvalitní oceli a hliníku.


Rolovací mříž skládaná - Tvar vlny

Výplň mříže je složená z podélných kulatin natvarovaných do vln a vzájemně spojených ocelovými sponami. Výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Vyrábí se v kombinaci kvalitní oceli.

   
   
   
   
   
   

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

https://www.facebook.com/www.kvalitnizastineni.cz/

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.