Vertikální žaluzie | kvalitnizastineni.cz

Vertikální žaluzie

 Funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluziíVertikální žaluzie mají dobrou kombinační schopnost funkčnosti s dekorativností.

S našimi vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu. V prostorách s větší vlhkostí existuje možnost montáže PVC lamel. Dostupné jsou rovněž materiály s atestem nehořlavosti.

Také výběr látek našich vertikálních žaluzií je bohatý jak v barvě, tak i v kvalitě a umožňuje splnit Vaše požadavky a přání při zařizování bytu, kanceláře nebo i jednací místnosti v podniku. Díky vysoké funkčnosti a elegantnímu vzhledu se montují nejen v bytových prostorách, ale také v bankách, firmách či konferenčních sálech.

vertikálními žaluziemi můžete řešit i zastínění atypických prostorů ať už se jedná o trojúhelníkové nebo obloukové tvary.

Naše lamely jsou dodávány v různých modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností vertikálních žaluzií je jejich nastavení do libovolné polohy lamel a tím regulovatelnost světla v místnosti.

Pro náročné klienty možnost elektrického ovládání žaluzie (také s možností rádiového ovládání).

     
     
     
     

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

https://www.facebook.com/www.kvalitnizastineni.cz/

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.