Venkovní rolety | kvalitnizastineni.cz

Venkovní rolety

Venkovní rolety

VENKOVNÍ ROLETY

Venkovní rolety jsou nejdokonalejším systémem zabezpečení jak před atmosférickými podmínkami, tak i před nezvanými hosty.

Stínící technika typu venkovních rolet do oken účinně slouží k regulaci světla, teploty a hluku mezi interiérem a venkovním prostředím. Venkovní rolety okna ochrání před nepříznivými vlivy počasí a opotřebením. Předokenní rolety jsou vhodné do všech typů obytných, občanských staveb a administrativních budov bez ohledu na fázi jejich dokončení.

Rolety můžeme rozdělit do jednotlivých skupin podle typu montáže.

Venkovní rolety podle montáže

 

 PŘEDOKENNÍ ROLETY

Roletové systémy určené zejména pro dodatečnou montáž. Nezasahují do stávajícího stavebního otvoru a zachovávají co největší světlost. Lamelový pancíř je navíjen do hliníkového boxu umístěného na vnější straně. Samozřejmostí je také integrace rolovací sítě přímo do roletového boxu.

                                                              detail produktu

 

ROLETY SE ZAOMÍTACÍ BOXEM

Ideální a nejelegantnější řešení na trhu určené zejména pro novostavby a rekonstruované objektyBox rolety je zaomítatelný a odizolovaný přímo ve zdi nad okenním otvorem a není nikterak viditelný. Samozřejmostí je také integrace rolovací sítě přímo do roletového boxu.

                                                               detail produktu
   

 NADOKENNÍ ROLETOVÝ SYSTÉM

Roletový systémboxem umístěným směrem do místnosti mezi oknem a horní stranou otvoru. Montáž tohoto plastového boxu je provedena ještě před samotným osazením okenního rámu.  Roletový box je zateplen polystyrenovou vložkou a je opatřen revizním víkem.

                                                                detail produktu
   

 ROLETY DO ROLETOVÝCH PŘEKLADŮ

Roletový systém univerzálního použití dodávaný v provedení bez boxu. Takovýto systém je vhodný pro montáž do připravených roletových schránek známých výrobců. Používá se též pro atypická řešení či realizace v interiéru jako náhrada dvířek kuchyňských skříněk apod.

                                                                   detail produktu
    
     
     
     
     

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

https://www.facebook.com/www.kvalitnizastineni.cz/

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.