Venkovní rolety na střešní okna | kvalitnizastineni.cz

Venkovní rolety na střešní okna

Předokenní roleta poskytuje v podkroví dokonalé pohodlí, protože chrání před nepříjemným přehřátím místnosti, umožňuje zatemnit vnitřní prostory, chrání před hlukem a poskytuje pocit soukromí.

Díky vnějšímu umístění roleta účinně chrání před nepříjemným horkem ve slunných letních dnech. Hliníkové lamely jsou spojeny speciálním gumovým pojivem, které zvětšuje odolnost pancíře rolety vůči atmosférickým vlivům.

Horké slunečné letní dny jsou úžasné, ale na druhou stranu přímé sluneční paprsky dokáží váš domov rozpálit na nesnesitelně vysoké teploty. Má-li být ochrana proti horku co nejúčinnější, je nutné zastavit sluneční paprsky ještě před tím, než dopadnou na sklo okna. Výrobky VELUX nebo FAKRO zajišťující tepelnou ochranu se umísťují vně okna, čímž účinně zabrání přehřívání vašeho domova. Veškeré znalosti a zkušenosti jsme využili k tomu, aby naše venkovní rolety a markýzy byly odolné, dlouho vydržely a zvládly extrémní vlivy počasí, a tak zajistili jejich dokonalý výkon.

Dokonalá ochrana střešního okna - komfort pro všechna roční období


Doporučujeme do typu místnosti: ložnice, dětský pokoj

  • Snížení vnitřní teploty v letním období až o 7 °C
  • Snížení tepelných ztrát v zimním období až o 17 %
  • Redukce hluku z deště a krupobití
  • Úplné zatemnění místnosti
  • Ochrana střešního okna před poškozením
  • Ochrana soukromí

Venkovní roleta VELUX zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti střešního okna v zimním i v letním období. Umožní zcela zatemnit místnost, chrání střešní okno při špatných povětrnostních podmínkách před jeho poškozením, tlumí venkovní hluk z deště i krupobití a navíc poskytuje obyvatelům podkroví dokonalé soukromí.

Které ovládání rolety mám vybrat?

Při výběru správného ovládání venkovní rolety VELUX byste měli vzít v úvahu, kde jsou vaše střešní okna umístěna a jak často budete polohu venkovní rolety upravovat. Solárně napájené a elektrické venkovní rolety fungují na dálkový ovladač a jsou ideální volbou pro ty, kdo mají střešní okna VELUX mimo dosah, nebo kdo pomocí této inovativní vymoženosti chtějí své podkrovní místnosti dodat nádech luxusu.

Základní, ručně ovládaná roleta s dvoustupňovým polohováním otevřít-zavřít

Základní, ručně ovládaná roleta s polohováním otevřít-zavřít

Základní, ručně ovládanou roletu můžete buď úplně zarolovat nebo úplně vysunout. Když ji nepoužíváte, je schována pod krytem. Pro ovládání venkovní rolety stačí otevřít okno a přetočit ho o 180 stupňů tak, aby se křídlo automaticky scvaklo s roletou. Při zavírání okna se roleta automaticky vyroluje. Pro zarolování rolety zpět otočte okno o 180 stupňů. Ozve se cvaknutí, které znamená, že roleta už není s křídlem spojena.

Elektrické s dálkovým ovládáním

Co když nemáte elektrické střešní okno VELUX INTEGRA®? 

Pokud nemáte elektrické střešní okno VELUX INTEGRA®, ale chtěli byste elektrickou roletu, pak vyzkoušejte ovládací systém KUX 110. Díky němu budete moci používat elektrické rolety nebo venkovní rolety VELUX na manuálně ovládaných střešních oknech. Součástí ovládacího systému je dálkové ovládání VELUX.

Ovládací systém můžete doplnit inteligentním dotykovým ovladačem KLR 200, který je díky dotykové obrazovce s ikonami velmi přehledný a jednoduchý na ovládání. Ovladač umožňuje ovládat až 200 prvků a vytvářet skupiny a zóny pro ovládání prvků. Navíc je možné využít některý z osmi přednastavených programů.

Dálkové ovládání na solární napájení

Venkovní rolety s dálkovým ovládáním a solárním napájením se ovládají pomocí dálkového ovladače dodávaného s roletou. Máte-li solárně napájené střešní okno INTEGRA®, můžete také používat inteligentní dálkový ovladač VELUX INTEGRA® s dotykovou obrazovkou, který se dodává se střešním oknem VELUX INTEGRA®.  
Dálkový ovladač VELUX INTEGRA® nabízí řadu přednastavených programů, které zajišťují každodenní komfort a lepší vnitřní klima. Roletu můžete ovládat odkudkoli v místnosti a užívat si všechny funkce přednastavených programů, například možnost naprogramovat vytahování a stahování rolet v určitou hodinu.  

Baterie se solárním zdrojem zajistí dostatečné nabití až pro 100 operací a to i v případě, že slunce přímo nesvítí a baterie se nedobíjí.

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

https://www.facebook.com/www.kvalitnizastineni.cz/

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.