Japonské stěny | kvalitnizastineni.cz

Panelové posuvné stěny

Japonské stěny patří mezi velmi atraktivní stínící techniku. Jde o velice originální zastínění interiéru a toto řešení doporučujeme použít všude tam, kde vzniká požadavek zastínění velké plochy. Další výhodou posuvných stěn je použití nejen k zastínění, ale zároveň také pro optické rozdělení velkých obytných prostor na menší části. Instalujeme je do moderních bytových domů nebo střešních nástaveb.

Japonské stěny tvoří látkové panely, které jsou uchyceny pohledovou lištou do nosiče, který se pohybuje ve vodícím profilu. Jsou jednoduše a snadno ovládatelné, šňůrou, ovládací tyčí, tahem za panel nebo motoricky. Napnutí látkového panelu zajišťuje spodní zátěžový profil, který může být skrytý, zašitý v tunýlku, nebo viditelnou hliníkovou lištou. Panely japonské stěny můžou být v různých barevných i designových kombinacích, proto se můžou mezi sebou snadnou manipulaci měnit. Japonské stěny se vyrábí přímo na míru, dle vašich přání a požadavků.

Potřebujete zastínit velká okna či předělit místnost? Lehké, moderní a všestranné, inovativní japonské posuvné stěny. Jsou ideální pro velké prosklené plochy, oživí váš domov a přidají mu charakter. 

Japonské stěny jsou perfektní alternativou k záclonám. Umožňují flexibilní nastavení stínění, jak zrovna slunce svítí. Panely se mohou posunout a umístit tam, kde jsou nejvíce užitečné pro danou chvíli. Když nepotřebujete stínit, můžete je nechat stažené za sebou.

     
     
     
     

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

https://www.facebook.com/www.kvalitnizastineni.cz/

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.