Exteriér | kvalitnizastineni.cz

Exteriérové stínění
 

Venkovní rolety

Stínící technika typu venkovních rolet do oken účinně slouží k regulaci světla, teploty a hluku mezi interiérem a venkovním prostředím. Stahovací venkovní rolety okna ochrání před nepříznivými vlivy počasí a opotřebením. Předokenní rolety, nebo chcete-li venkovní rolety, jsou vhodné do všech typů obytných, občanských staveb a administrativních budov bez ohledu na fázi jejich dokončení. V případě, že stále nemáte jasno, jaké stínění oken si pořídit, prostudujte si níže uvedené okenní rolety rozdělené podle typu montáže. 

                                       Více info

 

 

 

 

 

 

 

Venkovní žaluzie

Nejenom funkčním, ale i elegantním doplňkem vašeho domova budou venkovní žaluzie. Není náhodou, že jsou nejčastěji voleným způsobem venkovního stínění. Vaší rodině totiž přinesou možnost zastavit paprsky ještě dříve, než proniknou do místnosti. 
Můžete nejen plynule regulovat množství světla, ale díky venkovním žaluziím ušetříte také za klimatizaci. 
Podívejte se, jaký typ venkovních žaluzií bude vašemu domu slušet.         

 Více info

Screenové rolety

Screenové rolety, zkráceně screeny (nebo screenové rolety, rolety proti slunci), jsou typem stínicí techniky, který se umísťuje na venkovní straně okna nebo prosklené stěny. Screenové rolety umožňují průhled ven, takže zůstáváte v kontaktu s okolím. Pomocí venkovní screenové rolety snadno a efektivně zastíníte okna či prosklené plochy malých i velkých formátů. Venkovní screenové rolety jsou vhodné pro všechny typy obytných, občanských a administrativních budov, ale i k zastínění zimních zahrad, teras, altánů, zahradních domů apod.

                                           Více info

 

 Venkovní rolety na střešní okna

Toužíte-li po plném zatemnění vašeho střešního okna a zároveň po jeho zvýšené tepelné nepropustnosti jsou venkovní hliníkové rolety to pravé pro vás. Jejich další předností je ochrana střešního okna před poškozením vlivem živelné pohromy (kroupy, silný vítr) a zvýšená ochrana vašeho interiéru. Pro střešní okna Velux nebo  Fakro instalujeme originální venkovní rolety ovšem v tomto segmentu stínění myslíme i na ty ostatní, kde využíváme konstrukčně méně dokonalých, ale funkčních systémů, vycházejících z konstrukce klasických předokenních rolet.

                                              Více info

 

Sítě proti hmyzu

Většina z Vás hledá nejvhodnější způsob, jak zamezit vniknutí obtížného a mnohdy i nebezpečného hmyzu do Vašeho domova. Zejména malé děti mohou být vystaveny nebezpečnému bodnutí či spolknutí hmyzu. Sítě proti hmyzu Vás spolehlivě ochrání před hmyzem a nebezpečným bodnutím. Sítě proti hmyzu zároveň nijak neruší výhled z okna a nikterak nebrání větrání místností. Existuje celá řada typů okenních a dveřních sítí proti hmyzu. I když funkce sítěk je hlavně praktická, svým elegantním minimalistickým vzhledem se stávají moderním doplňkem oken a dveří.

                                                   Více info

 

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

https://www.facebook.com/www.kvalitnizastineni.cz/

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.