screen | kvalitnizastineni.cz

Screenová roleta Screen

Jedná se o moderní prvek stínící techniky, který dodá budově moderní a nadčasový vzhled.

Jednoduchá varianta screenové rolety, kdy není tkanina pevně uzamčená ve vodících lištách. Je vhodná do všech typů rodinných domků či administrativních budov.

  • Úspora energie
  • Ochrana proti větru, hmyzu, dešti a prachu
  • Regulace světla za stálého kontaktu s okolím
  • Screeny v pergolách
  • Záruka 5 let
Výhody

Skrytý box

Systém je částečně integrován do fasády. Box screenu je vložen do předem připraveného zaomítacího pouzdra. Viditelnou částí boxu je spodní strana zavíracího dílu, která slouží k revizím a údržbě rolety.

Maximální rozměry

Sledujeme trendy v současné architektuře, které vévodí velké prosklené plochy. V současné době nabízíme u tohoto screenového systému rolety s maximální plochou 16 m2.

Všechny barvy RAL ve standardu

Rám screenové clony, který tvoří krycí box, vodící lišty a koncová lamela, je dodáván v barevném provedení podle přání zákazníka. Není zde téměř žádné omezení při výběru barvy. Rovněž nabídka screenových tkanin je široká.

Screen

Tato varianta  patří mezi často používaná řešení, kde je látka volně napnutá mezi spodní lištou a boxem. Spodní lišta může být viditelná nebo krytá ve spodním lemu látky. Oba systémy se hodí pro různá řešení, takže záleží pouze na Vašich preferencích.

Cena screenových rolet

Cena screenů je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety. Cenu Vám na požádání rádi sdělí naši proškolení obchodní partneři.

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

https://www.facebook.com/www.kvalitnizastineni.cz/

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.