pevné okenní sítě proti hmyzu | kvalitnizastineni.cz

Pevné okenní sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu

Tento typ sítí proti hmyzu má pevnou konstrukci, která se dá vsadit do rámů všech typů oken – ať už jsou to plastová, hliníková nebo dřevěná eurookna. V této variantě je síť uchycena a napnuta do hliníkového rámu a šetrně umístěna na okno. Každá síť se vyrábí přímo na míru dle velikosti okna. U pevných okenních sítí není třeba zasahovat do rámu okna díky použití vhodných držáků a samotná instalace i údržba jsou velice jednoduché. Rám okenní sítě se skládá z hliníkových profilů, které jsou spojeny pomocí vnějších nebo neviditelných vnitřních rohových spojek. Síť k oknu lze uchytit pomocí speciálních otočných, pružinových nebo vsazovacích držáků. Díky jednoduchosti této konstrukce se s okenní síťkou snadno manipuluje.

Sítě proti hmyzu

Rám sítě proti hmyzu snadno sladíte s okny. Mimo základní nabídky barevného provedení rámů sítí dodáváme sítě v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL nebo dle vzorníku renolitových fólií. V nabídce síťovin naleznete několik typů a barev síťovin.

 

Typy a barevné provedení síťovin

Síťoviny

Síťovina používaná na pevné, posuvné a rolovací sítě je vyrobena ze skelného vlákna potaženého PVC vrstvou. Díky tomuto složení síťovina nereaguje na teplotní výkyvy. V naší nabídce najdete tuto síťovinu v černém nebo šedém provedení, přičemž šedé sítě jsou zaručeně nejméně vizuálně rušivé. Kromě standardního provedení jsou dostupné také sítě zamezující průchodu pylů, s UV vrstvou, s vylepšenou průhledností a také sítě se zvýšenou odolností vůči drápkům domácích zvířat. Na plisované sítě se používá speciální síťovina, která je stabilnější než plochá síťovina. Je vyrobena z PVC a vláken z kevlaru. Díky použití nejkvalitnějších materiálů mají tyto sítě velice dlouhou životnost.

Typy síťovin

Standardní síťovina
Extra průhledná síťovina „INVISIBLE“
Zesílená síťovina „PETSCREEN“
Protipylová síťovina
                                                                                                                                                 zpět       

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

https://www.facebook.com/www.kvalitnizastineni.cz/

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.