nadokenni-roletovy-system | kvalitnizastineni.cz

Nadokenní roletový systém

Jedná se o systém, který je určen pro zabudování předokenních rolet vcelku s oknem, s krycím boxem viditelným nebo zapuštěným do konstrukce pod fasádní systém.

Roletový box je zateplen polystyrenovou vložkou a je opatřen revizním víkem. Nadokenní rolety jsou vhodné pro novostavby a rekonstrukce.

Výhody

Snadný přístup z interiéru

Roletový box je umístěný směrem do místnosti, odkud je do něj v případě montáže nebo revize v budově s problematickým přístupem zvenčí snadný přístup.

Montáž současně s oknem

Montáž oken i rolety je řešena v jednom kroku, čímž ušetříte čas i peníze.

Dostatek světla

Velkou předností této stínicí techniky je umístění roletového boxu nad okno. Tímto způsobem je zajištěn dostatečný přístup světla zvenčí do interiéru.

MONO - roleta s nadokenním PVC boxem

Tento typ venkovní rolety je vhodný pro novostavby i rekonstrukce. Krycí PVC box se umísťuje nad okno a je otočený do interiéru. Vodící lišty, ve kterých se spouští lamela, jsou namontovány z vnější strany přímo na rám okna pomocí speciálních šroubů. Díky adaptačnímu profilu se box přizpůsobí jakémukoliv okennímu rámu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena pružinami, které drží lamely v jedné rovině.

Cena nadokenních rolet

Cena rolet je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety. Cenu Vám na požádání rádi sdělí naši proškolení obchodní partneři.

Box

Roletový box je tvořen z PVC dílů, z nichž vnitřní díl je současně revizní klapkou, izolační polystyrénová vložka je součástí boxů.

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

https://www.facebook.com/www.kvalitnizastineni.cz/

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.