cablescreen | kvalitnizastineni.cz

Screenová roleta Cablescreen

U tohoto systému screenové rolety je látka vedená pomocí nerezového vodícího lanka, které je při pohledu z interiéru téměř neviditelné.

Je tak dosaženo čistého výhledu z interiéru ven. Budovám dodává jednoduchý, minimalistický a ničím nerušený vzhled.

  • Úspora energie
  • Ochrana proti větru, hmyzu, dešti a prachu
  • Regulace světla za stálého kontaktu s okolím
  • Screeny v pergolách
  • Záruka 5 let
Výhody

Čistý výhled

Moderní design dává prostor umístění screenu mimo jiné do moderních a minimalistických staveb, kde je samozřejmostí zabudování okenních profilů do stěn. Je tak dosaženo čistého výhledu z interiéru ven. Stejné požadavky jsou pak kladeny při výběru stínící techniky. Screenové rolety s lankovým vedením zachovají čistý výhled.

Subtilní box

Boxy, do kterých se screenová tkanina navíjí, jsou vyráběny z válcovaného nebo extrudovaného hliníku. Krycí výška boxů je velmi malá od 89 mm do 103 mm. Boxy jsou tedy nenápadné a subtilní.

Všechny barvy RAL ve standardu

Rám screenové clony dodáváme podle přání zákazníka v rozmanitém barevném provedení. Nabídka tkanin pro screenové rolety je také bohatá.

Cablescreen

Oblíbenou variantou screenových rolet je systém Cablescreen. Vodící lišty jsou nahrazeny lanky, která vedou spodní koncovou lištu. Lanko je připevněno pomocí upínáků k podlaze nebo oknu.

Cena screenových rolet

Cena screenů je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety. Cenu Vám na požádání rádi sdělí naši proškolení obchodní partneři.

 

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

https://www.facebook.com/www.kvalitnizastineni.cz/

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.