Realizace


Rolovací roleta jako dveře

Dodání a montáž rolovací rolety na zahradní domek, která slouží jako dveře. Roleta se navíjí do samonosného boxu, je ovládaná elektricky klíčovým spínačem. 


Exteriérová stínící technika

V tomto videu je výběr našich realizací s venkovní stínící technikou. Slouží k tomu, aby si zákazník udělal představu o rozdílech produktú, které slouží k venkovnímu zastínění.

Více

 

Interiérová stínicí technika

Dodání a montáž interiérové stínící techniky (žaluzie, rolety, římské rolety, rolety den-noc, japonské stěny, závěsy, plissé žaluzie, dřevěné žaluzie ) v Olomouci, Prostějově, Přerově a celém Olomouckém a částečně Zlínském kraji. Osobní konzultace, zaměření a zpracování cenové nabídky. Po domluvě zadávám do výroby a konečná realizace s předáním funkčního díla.

Více

 

Japonská stěna k rozdělení místnosti

Dodání a montáž japonské posuvné stěny do bytu v Olomouci. Japonská stěna má rozdělit místnost. Ve vodícím profilu je pět látkových panelů. Jsou ovládané tahem za látku. Aby nedošlo k ušpinění látky, jsou použity magnetické madla.

Plisé žaluzie

Dodání a montáž plissé žaluzií do oken rodinného domu v Rovensku. Plissé žaluzie se ovládají horním nebo spodním hliníkovým profilem a jejich hlavní výhodou je jejich variabilita stínění. Vyrábí se i ve variantě blackout, což je plně stínící látka.

Prodej, dodání a montáž markýz a pergol

Osobní konzultace, zpracování cenové nabídky až po dodání a montáž markýz a pergol v Olomouci, Prostějově, Přerově a celém Olomouckém kraji. Nabídka kloubových a kazetových markýz, terasové markýzy neboli pergoly a zastínění zimních zahrad.

Rolovací mříže Frýdlant

Prodej, dodání a montáž rolovacích mříží v obchodním centru ve Frýdlantě nad Ostravicí. Rolovací mříže jsme namontovali na provozovny ve spodním patře obchodního domu.

Římské rolety

Montáž římských rolet do moderního bytu v Nezamyslicích v Olomouckém kraji. Římské rolety patří mezi designovou stínící techniku.

 

Montáž půdních schodů

Dodání a montáž půdních schodů. Demontáž původních a montáž nových schodů byla složitější z důvodů uložení půdních schodů nad vnitřními mezipatrovými schody.

Venkovní žaluzie ve vlastním boxu

Montáž venkovních žaluzií na okna dřevostavby. Byly použity vlastní úložné boxy pro uchycení horních profilů žaluzií i vodících lišt. 

 

Montáž rolovacích rolet

Dodání a montáž rolovacích rolet na technickou budovu v Hlušovicích. Rolovací rolety můžou při otvorech menších rozměrů sloužit i jako garážová vrata. Zákazník potřeboval uzavřít skladovací prostory a nechtěl použít klasické dveře nebo vrata.

Montáž screenové rolety na pergolu v Prostějově

Montáž screenové rolety na pergolu v Prostějově. Roleta je ze systému Lockscreen nebo screen zip. Po stranách látky je navařený zip, který drží látku ve vodících profilech napnutou i při nepříznivém počasí. Ovládaná je motoricky, vypínačem 

 

Screenová roleta na posezení v Hlušovicích

Dodání a montáž screenové rolety na posezení u rodinného domu v Hlušovicích. Hned vedle domu vede cyklostezka, která je nad úrovní terénu a taky tam hodně fouká vítr. Posezení je orientováno na jihozápad a proto bylo zastínění potřebné. Roleta je ovládaná  motoricky s roletovým vypínačem.

Dodání a montáž látkových rolet den-noc

Do bytu byly dodány a namontovány látkové rolety den - noc. Rolety jsou z bílé barvy a jsou uchycené v hliníkové kazetě, která je připevněná pomocí držáků ke stěně. Ovládány jsou řetízkem. Jak jsem již popsal dříve, rolety plní funkci záclony, rolety a nebo je možné navinout úplně. 

 

Zatemňovací systém

Dodání a montáž kazetového systému do školící místnosti. Jedná se o látkovou roletu s celohliníkovou konstrukci. Byla použitá blackoutová látka opatřená na konci zipem, která zajistí 100 % ní zatemňění tím, že je vedená ve vodících profilech.

 

Dodání a montáž rolet den-noc v Obecním klubu v Bludově

Dodání a montáž rolet den-noc do oken Obecního klubu. Při rekonstrukci Obecního klubu na stínění oken byly použité rolety twintex v půlkulaté hliníkové kazetě, ovládané řetízkem.

 

Plisé žaluzie na okna v kuchyni

Montáž plissé žaluzií na okna v kuchyni. Výhodou plissé žaluzií je možnost jejich stahování jak shora, tak i zdola. Můžete si je nastavit podle pohybu slunce a z cela je vytáhnout nahoru nebo dolů. Výrobce má širokou nabídku látek a úchytných profilů. Látky jsou antistatické a můžou být dekorativní nebo plně stínící. Může být dokonce varianta na jednom okně z látky dekorativní a blackout.

Plisé látkové žaluzie v jídelně

Plissé látkové žaluzie v jídelně. Tuto žaluzii můžete plně stáhnout shora dolů, nechat roztaženou v jakékoliv poloze nebo úplně stáhnout nahoru nebo dolů. Efektem je, že zastíníte pouze tu část, kam svítí slunce. Široká nabídka antistatických látek. 

 

Rolety den-noc nebo twintex

Na přání zákazníka jsme dodali a nomontovali látkové rolety twintex, nebo se jim taky říká den a noc. Rolety jsou motorické, ovládané vypínačem. Hřídel je schovaná v hliníkové kazetě.

 

Montáž ISO-kastlů a sendvičových desek

Dodání a montáž ISO kastlů a sendvičových desek zapuštěného vodícího profilu. Kryt pro venkovní žaluzie ISO-KASTL je vyroben z PURENITU o tloušťce 15 mm. Povrch desek je opatřen fliesem odolným UV záření. Termoizolační sendvičové desky se kombinují s ISO-KASTLem. Získate tak kvalitně izolovaný systém a navíc výsledný estetický vzhled bude dokonalý.

 

Látkové rolety motoricky ovládané

Dodání a montáž látkových rolet do kanceláře s výlohou. Rolety jsou ovládané motoricky, vypínačem. Látku rolety můžeme potisknout z venkovní strany, aby při jejím stažení plnila i reklamní roli.

 

Screenové rolety na posezení v Olomouci - Holici

Zákazník si přál na okna rodinného domu venkovní žaluzie a k zastínění posezení screenové rolety. Jsou poháněny motoricky a ovládány motory io Somfy, takže je může ovládat ze smart mobilu, tabletu, pc nebo bezdrátovým vypínačem na zdi. Screenové rolety stíní proti slunci, protože je posezení orientováno na jižní a západní sv. stranu. Další z vlastnosti screenové látky je to, že udržuje nakumulované teplo v jarních a podzimních měsících při grilování apod. Látka je tkaná ze skelného vlákna, které je potaženo PVC a tudíž má velkou životnost a jsou jednoduché na údržbu. V případě ušpinění stačí ostříkat tlakem vody.

 

Venkovní žaluzie na RD v Křelově

Dodání a montáž venkovních žaluzií na okna rodinného domu v Křelově. Montáž stínící techniky v celém Olomouckém kraji. Venkovní žaluzie jsou ovládány motoricky s io motory Somfy. IO motory  umožňují ovládání mobilem, tabletem, notebookem nebo nastavit různé scénaře fungování žaluzií. 

Screenová roleta na lodžii v Olomouci

Prodej, dodání a montáž screenové rolety v Olomouci. K zastínění posezení na panelákové lodžii a při jarním a podzimním grilování poslouží nejlépe screenová roleta. V tomto případě se jedná o systém lockscreen, což znamená, že látka má po stranách přivařený  zip, který jezdí ve speciálních úchytech ve vodících profilech a zajišťuje vypnutí látky. Systémem lockscreen nedochází k průsvitu po stranách rolety, jako u systému screen nebo cable screen. Roleta je ovládána motoricky, drátově vypínačem.

 

Rolety den a noc v Kulturním domě

Dodání a montáž moderních rolet den-noc (twintex) do Kulturního klubu. Celkem bylo namontováno 7 kusů rolet. Rolety jsou na vlastním montážním profilu uchycené v konzolách z PVC. Rolety den a noc se vyznačují tím, že se vlastně střídají transparentní pruhy látky s plnými a plní tak funkci záclony nebo rolety.

 

Venkovní roleta na střešní okno

Prodej a montáž venkovní rolety na střešní okno. Roleta je vyrobena z hliníku a je ovládaná motoricky pomocí dálkového ovladače. Zatažením rolety docílíte úplného zastínění pokoje a samozřejmě zvukové izolace.

   
   
   

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.